Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Łódź
z 11,25 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 45,67 zł
Czas podróży 3 h 48 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 18:34
Ostatni odjazd 18:08
Odległość 191 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kraków do Łódź

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od KrakówX do Łódź. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Kraków do Łódź?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Kraków do Łódź za 45,67 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 60,13 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Kraków do Łódź?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO, świadczącego usługi na trasie Kraków - Łódź.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
52,37 zł 51 zł 51 zł 51 zł Więcej 51 zł Więcej
35,15 zł 36,28 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kraków do Łódź

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Łódź?

Podróż pociągiem do Łódź zabiera średnio 3 h 36 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 h 22 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:46, a ostatni wyjeżdża z Kraków o 18:08.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Kraków do Łódź?

Pociągi do Łódź odjeżdzają z Kraków ze stacji Kraków Glówny and Kraków Główny i przyjeżdźają na stację Lódz Widzew, Lódź - Fabryczna and Łódź - Widzew.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Łódź z Kraków?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Łódź na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 4 połączeń kolejowych na trasie do Łódź z Kraków.Zauważ, że jest wśród nich 3 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.