Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Łódź
z 10,79 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 45,39 zł
Czas podróży 3 h 22 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 09:23
Ostatni odjazd 19:12
Odległość 191 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kraków do Łódź

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od KrakówX do Łódź. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Kraków do Łódź?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Kraków do Łódź za 45,35 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 50,95 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Kraków do Łódź?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO, świadczącego usługi na trasie Kraków - Łódź.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
51 zł 54,19 zł 48,94 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 58,91 zł 50,47 zł Więcej Więcej Więcej Więcej
26,08 zł 29,48 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kraków do Łódź

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Łódź?

Podróż pociągiem do Łódź zabiera średnio 3 h 4 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 h 22 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 00:54, a ostatni wyjeżdża z Kraków o 19:12.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Kraków do Łódź?

Pociągi do Łódź odjeżdzają z Kraków ze stacji Kraków Glówny and Kraków Główny i przyjeżdźają na stację Lódz Widzew, Lódź - Fabryczna and Łódź - Widzew.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Łódź z Kraków?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 5.5 połączeń. Zauważ, że trasy 5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Łódź na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 5.5 połączeń kolejowych na trasie do Łódź z Kraków.Zauważ, że jest wśród nich 5 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.