Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Łódź

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 44 min
Połączenia dla każdego dnia 106
Pierwszy odjazd: 06:03
Ostatni odjazd: 22:05
Odległość 191km

Tanie bilety na pociąg z Kraków do Łódź na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Kraków do Łódź?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Kraków a Łódź.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Kraków do Łódź?

Cena biletu Kraków - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
30 zł45 zł30 zł43 zł26 zł26 zł45 zł
Więcej Więcej Więcej 38 zł Więcej Więcej 34 zł

Pociągi z Kraków do Łódź


Na krótkich dystansach, takich jak między Kraków oraz Łódź, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Kraków do Łódź?

Pociągi do Łódź odjeżdzają z Kraków Zabłocie or Kraków Płaszów i przyjeżdżają na stację Łódź Widzew or Łódź Kaliska.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Łódź z Kraków?

Dostępnych jest 37 połączeń kolejowych do Łódź z Kraków. Zauważ, że wśrod nich jest 3 połączeń bezpośrednich i 25 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Łódź na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Łódź z Kraków, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 37 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 25 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 3 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Łódź?

Podróż pociągiem do Łódź zabiera średnio 7 hours and 28 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 hours and 52 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:05, a ostatni wyjeżdża z Kraków o 21:05.