Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Łódź

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 44 zł
Czas podróży 2 h 57 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd 04:46
Ostatni odjazd 23:50
Odległość 191 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Kraków do Łódź

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od KrakówX do Łódź. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Kraków do Łódź?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Kraków do Łódź za 44 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 47,10 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Kraków do Łódź?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, SBB, PKP and POLREGIO, świadczącego usługi na trasie Kraków - Łódź.

Cena biletu - dla każdego dnia

50,16 zł Więcej 50,56 zł Więcej Więcej Więcej 50,56 zł
45,35 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kraków do Łódź

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Łódź?

Podróż pociągiem do Łódź zabiera średnio 2 h 57 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 h 29 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 05:44, a ostatni wyjeżdża z Kraków o 23:50.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Kraków do Łódź?

Pociągi do Łódź odjeżdzają z Kraków ze stacji Kraków Glówny, Kraków Główny and Kraków Train Station i przyjeżdźają na stację Lódz Widzew, Lódź - Fabryczna and Łódź - Widzew.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Łódź z Kraków?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Kraków pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 6 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Łódź na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 6 połączeń kolejowych na trasie do Łódź z Kraków.Zauważ, że jest wśród nich 6 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.