Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Łódź


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 11 h 7 min
Połączenia dla każdego dnia 114
Pierwszy odjazd: 06:03
Ostatni odjazd: 22:05
Odległość 191km

Tanie bilety na pociąg z Kraków do Łódź na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Kraków do Łódź?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Kraków a Łódź.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Kraków do Łódź?

Cena biletu Kraków - Łódź dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
49 zł43 zł42 zł26 zł30 zł47 zł42 zł
Więcej Więcej 40 zł Więcej 36 zł Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Na krótkich dystansach, takich jak między Kraków oraz Łódź, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Kraków do Łódź?

Pociągi do Łódź odjeżdzają z Kraków Zabłocie, Kraków Płaszów, Kraków Główny, Kraków Łagiewniki, Kraków Bonarka or Kraków Sidzina i przyjeżdżają na stację Łódź Widzew, Łódź Kaliska or Łódź Żabieniec.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Łódź z Kraków?

Dostępnych jest 50 połączeń kolejowych do Łódź z Kraków. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 49 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Łódź na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Kraków do Łódź, każdego dnia dostępnych jest 50 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Łódź?

Podróż pociągiem do Łódź zabiera średnio 6 hours and 37 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 hours and 52 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 06:05, a ostatni wyjeżdża z Kraków o 23:11.