Header background
  • W jedną stronę
  • W obie strony

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com

Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Stalowa Wola

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Odkryć
Przez Pociąg

Jutro

Odkryć
Przez Pociąg

2 Dni

Odkryć
Rentalcars.com

Znajdź samochód tani do wynajęcia w Stalowa Wola

Odkryć

Najtańsze bilety na pociąg z Kraków do Stalowa Wola na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Kraków do Stalowa Wola?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Kraków a Stalowa Wola oferowane przez .

Kraków do Stalowa Wola przez pociąg

Odległość 161 km

Cena biletu Kraków - Stalowa Wola dla każdego dnia

 
Dzisiaj
42 zł
Jutro
Więcej
Za 2 dni
Więcej
Za 3 dni
Więcej
Za 4 dni
Więcej
Za 5 dni
Więcej
Za 6 dni
Więcej

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
-
Przewoźnicy
-
Cena minimalna
-
Cena maksymalna
-

Kraków - Stalowa Wola

Miesięczny
Najtaniej

Najlepsze ceny na miesiąc

Najtańsze bilety na

Przez Autobus

42 zł

Data
Piątek 28 Styczeń 2022
TRANS - HANS-logo
Krakow Bus stop, plac Centralny Ronalda Reagana - Stalowa Wola Bus station, ul. gen. Leopolda Okulickiego 3
14:15 - 17:40
TRANS - HANS
3h 25min
CO2: 5.15kg
Najtaniej
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 8 h 50 min
Kraków Płaszów - Stalowa Wola
06:28 - 15:18
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 8 h 53 min
Kraków Płaszów - Stalowa Wola
07:33 - 16:26
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 7 h 43 min
Kraków Płaszów - Stalowa Wola
08:43 - 16:26
Rozklad-logo
Rozklad
Przesiadki
Czas podróży: 8 h 27 min
Kraków Płaszów - Stalowa Wola
01:59 - 10:26

Ile zajmuje podróż z Kraków do Stalowa Wola i kiedy odjeżdżają pociągi?

Przejazd między Kraków a Stalowa Wola zajmuje . Pierwszy pociąg odjeżdża o , a ostatni o .

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Stalowa Wola i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Kraków odjeżdża ze stacji Kraków Płaszów i przyjeżdża na stację Stalowa Wola.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Stalowa Wola z Kraków?

Na trasie z Kraków do Stalowa Wola jest dostępne jedynie jedno połączenie kolejowe dziennie. Bądź uważny, rezerwując bilet.

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com

2
Dni
:
14
:
35
:
33