Wyszukaj połączenie kolejowe z Kraków do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Szczecin
z 21,83 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 69 zł
Czas podróży 16 h 24 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 03:02
Ostatni odjazd 14:59
Odległość 527 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Kraków do Szczecin na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety na pociąg z Kraków do Szczecin?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Kraków do Szczecin za 65,75 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 105,78 zł.

Pociągi z Kraków do Szczecin: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad, SBB and PKP na trasie kolejowej Kraków - Szczecin.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
87 zł 99 zł Więcej Więcej 86,99 zł 78 zł 87,09 zł
Więcej 71,43 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Kraków do Szczecin

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Szczecin?

Pierwszy pociąg do Szczecin odjeżdzą o 00:06, a ostatni o 14:59. Podróż trwa średnio 13 h 26 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Szczecin w ciagu 7 h 56 min.

Jakie stacje obsługują trasę Kraków - Szczecin?

Pociągi do Szczecin odjeżdzają z Kraków Glówny and Kraków Główny i przyjeżdżają na stację Szczecin Glówny, Szczecin Główny and Szczecin Dąbie.

Przy tak długiej podróży, rozważ również lot samolotem, który niekoniecznie musi być droższą opcją. Nie tylko skrócisz sobie odległość, ale również będziesz mógł spędzić więcej czasu w Szczecin.

Ile połączeń z Kraków do Szczecin jest każdego dnia?

Dostępnych jest 6.5 połączeń kolejowych do Szczecin z Kraków. Zauważ, że wśrod nich jest 4 połączeń bezpośrednich i 2.5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Szczecin na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Kraków do Szczecin, dostepnych jest 6.5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 4 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.