Wyszukaj połączenie kolejowe z Krosno do Rudnik nad Sanem

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 23 h 13 min
Połączenia dla każdego dnia 22
Pierwszy odjazd: 16:08
Ostatni odjazd: 21:46
Odległość 90km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Krosno do Rudnik nad Sanem na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Krosno do Rudnik nad Sanem w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Krosno do Rudnik nad Sanem?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Krosno - Rudnik nad Sanem.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Krosno do Rudnik nad Sanem?

Pociągi z Krosno do Rudnik nad Sanem


Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Jakie stacje obsługują trasę Krosno - Rudnik nad Sanem?

Pociągi do Rudnik nad Sanem odjeżdzają z Krosno or Krosno Polanka i przyjeżdżają na stację Rudnik Nad Sanem.

Ile połączeń z Krosno do Rudnik nad Sanem jest każdego dnia?

Dostępnych jest 22 połączeń kolejowych do Rudnik nad Sanem z Krosno. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 22 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rudnik nad Sanem na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Rudnik nad Sanem z Krosno, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 22 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

O której odjeżdżają pociągi do Rudnik nad Sanem i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Rudnik nad Sanem zabiera średnio 19 hours and 19 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 11 hours and 59 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 16:06, a ostatni wyjeżdża z Krosno o 21:06.