Wyszukaj połączenie kolejowe z Krzepice do Pleszew

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Pleszew

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 50 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 04:21
Ostatni odjazd: 14:48
Odległość 122km

Tanie bilety na pociąg z Krzepice do Pleszew na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Krzepice do Pleszew w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Krzepice do Pleszew?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Krzepice - Pleszew.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Krzepice do Pleszew?

Pociągi z Krzepice do Pleszew


Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Pleszew i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Pleszew mogą odjeżdzać z Krzepice i przyjeżdżać na stację Pleszew.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Pleszew z Krzepice?

Jeśli chcesz pojechać do Pleszew z Krzepice pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Pleszew z Krzepice, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Pleszew?

Podróż pociągiem do Pleszew zabiera średnio 5 hours and 36 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 4 hours and 32 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:12, a ostatni wyjeżdża z Krzepice o 14:12.