Wyszukaj połączenie kolejowe z Krzeszowice do Gromnik

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 21 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 04:38
Ostatni odjazd: 23:01
Odległość 101km

Najtańsze bilety na pociąg z Krzeszowice do Gromnik na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Gromnik. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Krzeszowice do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Krzeszowice do Gromnik?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Krzeszowice - Gromnik.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Krzeszowice do Gromnik?

Pociągi z Krzeszowice do Gromnik


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Gromnik?

Możesz pojechać pociągiem do Gromnik z Krzeszowice, który przyjeżdża na stację Gromnik.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gromnik z Krzeszowice?

Jeśli chcesz pojechać do Gromnik z Krzeszowice pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Gromnik na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Gromnik z Krzeszowice, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile zajmuje podróż z Krzeszowice do Gromnik i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Gromnik odjeżdzą o 04:10, a ostatni o 23:10. Podróż trwa średnio 5 hours and 51 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gromnik w ciagu 3 hours and 39 minutes.