Wyszukaj połączenie kolejowe z Łęczyca do Włocławek

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 2 h 24 min
Połączenia dla każdego dnia 12
Pierwszy odjazd: 05:47
Ostatni odjazd: 19:43
Odległość 66km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Łęczyca do Włocławek

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Łęczyca do Włocławek w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Pociągi z Łęczyca do Włocławek: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Aby dostać się do Włocławek pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety na pociąg z Łęczyca do Włocławek?

Pociągi z Łęczyca do Włocławek


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Podróż między Łęczyca oraz Włocławek jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie stacje obsługują trasę Łęczyca - Włocławek?

Pociągi do Włocławek mogą odjeżdzać z Łęczyca i przyjeżdżać na stację Brzezie or Włocławek.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Włocławek z Łęczyca: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Włocławek z Łęczyca pociągiem, dziennie dostępnych jest 12 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Łęczyca do Włocławek, każdego dnia dostępnych jest 12 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Włocławek?

Pierwszy pociąg do Włocławek odjeżdzą o 05:05, a ostatni o 19:05. Podróż trwa średnio 2 hours and 21 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Włocławek w 1 hour and 23 minutes.