Wyszukaj połączenie kolejowe z Legnica do Cieszyn

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Cieszyn

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 46 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 03:57
Ostatni odjazd: 22:40
Odległość 238km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Legnica do Cieszyn na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Cieszyn. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Legnica do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Legnica do Cieszyn?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Legnica - Cieszyn.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Legnica do Cieszyn?

Pociągi z Legnica do Cieszyn


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Legnica do Cieszyn?

Pociągi do Cieszyn odjeżdzają z Legnica i przyjeżdżają na stację Cieszyn.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Cieszyn z Legnica?

Jeśli chcesz pojechać do Cieszyn z Legnica pociągiem, dziennie dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Legnica do Cieszyn, każdego dnia dostępnych jest 6 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 6 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

O której odjeżdżają pociągi do Cieszyn i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Cieszyn odjeżdzą o 03:08, a ostatni o 22:08. Podróż trwa średnio 8 hours and 19 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Cieszyn w 6 hours and 48 minutes.