Wyszukaj połączenie kolejowe z Leszno do Gorzów Wielkopolski

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Gorzów Wielkopolski

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 39 min
Połączenia dla każdego dnia 84
Pierwszy odjazd: 05:11
Ostatni odjazd: 21:34
Odległość 135km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Leszno do Gorzów Wielkopolski

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Leszno do Gorzów Wielkopolski w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Leszno do Gorzów Wielkopolski?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Leszno - Gorzów Wielkopolski.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Leszno do Gorzów Wielkopolski?

Pociągi z Leszno do Gorzów Wielkopolski


Na krótkich dystansach, takich jak między Leszno oraz Gorzów Wielkopolski, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Gorzów Wielkopolski i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Gorzów Wielkopolski odjeżdzają z Leszno ze stacji Leszno Górne or Leszno i przyjeżdźają na stację Gorzów Wielkopolski or Gorzów Wielkopolski Zieleniec.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gorzów Wielkopolski z Leszno?

Jeśli chcesz pojechać do Gorzów Wielkopolski z Leszno pociągiem, dziennie dostępnych jest 84 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Gorzów Wielkopolski z Leszno, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 84 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 84 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Leszno do Gorzów Wielkopolski?

Pierwszy pociąg do Gorzów Wielkopolski odjeżdzą o 05:10, a ostatni o 21:10. Podróż trwa średnio 8 hours and 20 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Gorzów Wielkopolski w ciagu 3 hours and 15 minutes.