Wyszukaj połączenie kolejowe z Lublin do Kołobrzeg

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Kołobrzeg
z 21,83 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 95 zł
Czas podróży 13 h 36 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 05:58
Ostatni odjazd 16:58
Odległość 572 km

Najtańsze bilety na pociąg z Lublin do Kołobrzeg na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Lublin do Kołobrzeg w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Lublin do Kołobrzeg?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Lublin do Kołobrzeg za jedyne 86 zł, podczas gdy średnia cena to 151,63 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Lublin do Kołobrzeg?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Lublin a Kołobrzeg oferowane przez Rozklad and PKP.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
99 zł Więcej 102 zł Więcej Więcej 99 zł Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej 99,77 zł Więcej Więcej

Pociągi z Lublin do Kołobrzeg

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Kołobrzeg?

Podróż pociągiem do Kołobrzeg zabiera średnio 13 h 31 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 10 h 2 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 12:05, a ostatni wyjeżdża z Lublin o 16:58.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Lublin do Kołobrzeg?

Pociągi do Kołobrzeg mogą odjeżdzać z Lublin Train Station i przyjeżdżać na stację Kolobrzeg Train Station.

Przy stosunkowo długich podróżach, takich jak ta między Lublin a Kołobrzeg, możesz także rozważyć pociąg szybkobieżny lub lot samolotem, aby skrócić czas podróży.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Kołobrzeg z Lublin?

Jeśli chcesz pojechać do Kołobrzeg z Lublin pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Kołobrzeg z Lublin, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 4 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.