Wyszukaj połączenie kolejowe z Lublin do Koszalin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 92 zł
Czas podróży 9 h 53 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 05:58
Ostatni odjazd 19:55
Odległość 541 km

Tanie bilety na pociąg z Lublin do Koszalin na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Lublin do Koszalin?

Średnia cena biletów kolejowych z Lublin do Koszalin to 154,89 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Lublin do Koszalin kosztują około 80,59 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Lublin do Koszalin?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad and PKP, świadczącego usługi na trasie Lublin - Koszalin.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
108,43 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Lublin do Koszalin

Ile zajmuje podróż z Lublin do Koszalin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Koszalin odjeżdzą o 05:10, a ostatni o 19:55. Podróż trwa średnio 10 h 3 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Koszalin w ciagu 7 h 26 min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Lublin do Koszalin?

Pociąg z Lublin odjeżdża ze stacji Lublin Train Station i przyjeżdża na stację Koszalin stacja kolejowa.

Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Jeśli nie chcesz spędzać wielu godzin w pociągu, rozważ lot samolotem. Lot do Koszalin może być tani, szczególnie gdy możesz zakupić bilet z wyprzedzeniem

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Koszalin z Lublin?

Jeśli chcesz pojechać do Koszalin z Lublin pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych z Lublin do Koszalin. Zauważ, że wśród nich jest 3 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.