Wyszukaj połączenie kolejowe z Lublin do Szczecin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Szczecin
z 22,49 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 81,55 zł
Czas podróży 11 h 55 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 05:30
Ostatni odjazd 17:50
Odległość 595 km

Najtańsze bilety na pociąg z Lublin do Szczecin na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety na pociąg z Lublin do Szczecin?

Bilety na pociąg z Lublin do Szczecin kosztują średnio 109,75 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 73 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Lublin do Szczecin?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad and PKP, świadczącego usługi na trasie Lublin - Szczecin.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej 102 zł Więcej Więcej 92 zł Więcej Więcej

Pociągi z Lublin do Szczecin

O której odjeżdżają pociągi do Szczecin i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 11 h 50 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Szczecin w ciągu 9 h 48 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Lublin o 05:10, a ostatni o 17:50.

Jakie stacje obsługują trasę Lublin - Szczecin?

Możesz pojechać pociągiem do Szczecin z Lublin stacja kolejowa, który przyjeżdża na stację Szczecin Główny and Szczecin Dąbie.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Jeśli nie chcesz spędzać wielu godzin w pociągu, rozważ lot samolotem. Lot do Szczecin może być tani, szczególnie gdy możesz zakupić bilet z wyprzedzeniem

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Szczecin z Lublin?

Jeśli chcesz pojechać do Szczecin z Lublin pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych z Lublin do Szczecin. Zauważ, że wśród nich jest 3 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.