Wyszukaj połączenie kolejowe z Majdan Królewski do Siechnice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Siechnice

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 51 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 06:19
Ostatni odjazd: 20:16
Odległość 332km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Majdan Królewski do Siechnice

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Siechnice. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Majdan Królewski do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Majdan Królewski do Siechnice?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Majdan Królewski a Siechnice oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Majdan Królewski do Siechnice?

Pociągi z Majdan Królewski do Siechnice


Na krótkich dystansach, takich jak między Majdan Królewski oraz Siechnice, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Majdan Królewski do Siechnice?

Pociągi do Siechnice odjeżdzają z Majdan Królewski i przyjeżdżają na stację Siechnice.

Ile połączeń z Majdan Królewski do Siechnice jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Siechnice z Majdan Królewski pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Majdan Królewski do Siechnice, każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile zajmuje podróż z Majdan Królewski do Siechnice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 10 hours and 50 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Siechnice w ciągu 7 hours and 27 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Majdan Królewski o 06:12, a ostatni o 20:12.