Wyszukaj połączenie kolejowe z Maków do Stare Kurowo

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Stare Kurowo

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 57 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 05:22
Ostatni odjazd: 07:56
Odległość 313km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Maków do Stare Kurowo

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od MakówX do Stare Kurowo. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Maków do Stare Kurowo?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Maków - Stare Kurowo.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Maków do Stare Kurowo?

Pociągi z Maków do Stare Kurowo


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Maków oraz Stare Kurowo, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Maków do Stare Kurowo?

Pociągi do Stare Kurowo mogą odjeżdzać z Maków i przyjeżdżać na stację Stare Kurowo.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Stare Kurowo z Maków: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Stare Kurowo z Maków pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Stare Kurowo z Maków, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Maków do Stare Kurowo?

Średnia długość podróży to 7 hours and 55 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Stare Kurowo w ciągu 7 hours and 16 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Maków o 05:11, a ostatni o 07:11.