Wyszukaj połączenie kolejowe z Malbork do Elbląg

Rozpocząć z
10,27 zł
Odkryć
Nasi partnerzy Najlepszy sposób na znalezienie i porównanie biletów na pociągi, autobusy, wspólne przejazdy i samoloty. Współpracujemy z ponad 100 partnerami, aby zaoferować najlepsze ceny na rynku.
references references references references references references references references references references

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Przez Pociąg

Dzisiaj

Odkryć
Przez Pociąg

Jutro

Odkryć
Przez Pociąg

2 Dni

Odkryć

Tanie bilety na pociąg z Malbork do Elbląg na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Malbork do Elbląg?

Bilety na pociąg z Malbork do Elbląg kosztują średnio 14,29 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 10,27 zł.Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Malbork do Elbląg?

Aby dostać się do Elbląg pociągiem, możesz polegać na Rozklad, PKP and POLREGIO. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Malbork do Elbląg przez pociąg

Najlepsza cena 10,27 zł
Czas podróży 1 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 9
Pierwszy odjazd 05:36
Ostatni odjazd 20:49
Odległość 28 km
Odjazd Malbork
Przyjazd Elbląg
Przewoźnicy Rozklad, PKP, POLREGIO

Podsumowanie trasy przez Pociąg

połączenia
9
Przewoźnicy
3
Cena minimalna
10,27 zł
Cena maksymalna
48 zł

Malbork - Elbląg

Miesięczny

Najlepsze ceny na miesiąc

Ile zajmuje podróż z Malbork do Elbląg i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Elbląg odjeżdzą o 05:36, a ostatni o 20:49. Podróż trwa średnio 1 h 26 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Elbląg w min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Elbląg?

Pociągi do Elbląg odjeżdzają z Malbork ze stacji Malbork Train Station and Malbork Coach Station i przyjeżdźają na stację Elblag główny dworzec, Elbląg Train Station and Elblag.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Elbląg z Malbork?

Dostępnych jest 9 połączeń kolejowych do Elbląg z Malbork. Zauważ, że wśrod nich jest 9 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Dziennie dostępnych jest 9 połączeń kolejowych na trasie do Elbląg z Malbork.Zauważ, że jest wśród nich 9 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.

Logo
authentication

Zaloguj się lub utwórz konto

Zaloguj się do Virail, aby uzyskać ekskluzywne oferty turystyczne

Booking.com

2% cashback