Wyszukaj połączenie kolejowe z Międzyrzecz do Czarne

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 45 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 10:20
Ostatni odjazd: 17:24
Odległość 165km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Międzyrzecz do Czarne

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Międzyrzecz do Czarne?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Międzyrzecz a Czarne.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Międzyrzecz do Czarne?

Pociągi z Międzyrzecz do Czarne


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Międzyrzecz do Czarne?

Pociąg z Międzyrzecz odjeżdża ze stacji Międzyrzecz i przyjeżdża na stację Czarne.

Ile połączeń z Międzyrzecz do Czarne jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Czarne z Międzyrzecz pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Czarne z Międzyrzecz, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 4 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Ile zajmuje podróż z Międzyrzecz do Czarne i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Czarne odjeżdzą o 10:12, a ostatni o 17:12. Podróż trwa średnio 7 hours and 37 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Czarne w 5 hours and 32 minutes.