Wyszukaj połączenie kolejowe z Międzyrzecz do Słupsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 90,70 zł
Czas podróży 18 h 26 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 07:39
Ostatni odjazd 20:36
Odległość 244 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Międzyrzecz do Słupsk

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Międzyrzecz do Słupsk?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Międzyrzecz do Słupsk za 90,70 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Słupsk kosztują około 117 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Międzyrzecz do Słupsk?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług PKP, świadczącego usługi na trasie Międzyrzecz - Słupsk.

Pociągi z Międzyrzecz do Słupsk

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Międzyrzecz do Słupsk?

Pierwszy pociąg do Słupsk odjeżdzą o 07:39, a ostatni o 20:36. Podróż trwa średnio 18 h 26 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Słupsk w 13 h.

Jakie stacje obsługują trasę Międzyrzecz - Słupsk?

Pociągi do Słupsk odjeżdzają z Międzyrzecz Train Station i przyjeżdżają na stację Slupsk Railway station.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Słupsk z Międzyrzecz?

Dostępnych jest 5 połączeń kolejowych do Słupsk z Międzyrzecz. Zauważ, że wśrod nich jest połączeń bezpośrednich i 5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jesśli chcesz przejechać do Słupsk z Międzyrzecz, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 5 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.