Wyszukaj połączenie kolejowe z Mosina do Łączna

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 59 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 05:38
Ostatni odjazd: 22:05
Odległość 306km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Mosina do Łączna

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Mosina do Łączna w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Mosina do Łączna?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Mosina a Łączna oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety na pociąg z Mosina do Łączna?

Pociągi z Mosina do Łączna


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Łączna i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Łączna odjeżdzają z Mosina ze stacji Mosina i przyjeżdźają na stację Łączna.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Łączna z Mosina?

Dostępnych jest 6 połączeń kolejowych do Łączna z Mosina. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 6 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Łączna na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Łączna z Mosina, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 6 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Łączna?

Pierwszy pociąg do Łączna odjeżdzą o 05:12, a ostatni o 22:12. Podróż trwa średnio 11 hours and 51 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łączna w ciagu 8 hours and 20 minutes.