Wyszukaj połączenie kolejowe z Nowa Sarzyna do Płoty

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 15 h 7 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 06:43
Ostatni odjazd: 20:23
Odległość 619km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Nowa Sarzyna do Płoty

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Nowa Sarzyna do Płoty?

Aby dostać się do Płoty pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Nowa Sarzyna do Płoty?

Pociągi z Nowa Sarzyna do Płoty


W przypadku dłuższych podróży, takich jak między Nowa Sarzyna a Płoty, powinieneś rozważyć lot samolotem do Płoty. Jeśli kupisz bilet z wyprzedzeniem, możesz zaoszczędzić z niskokosztowym przewożnikiem nie tylko czas, ale również pieniądze.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Płoty i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Płoty odjeżdzają z Nowa Sarzyna i przyjeżdżają na stację Płoty.

Ile połączeń z Nowa Sarzyna do Płoty jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Płoty z Nowa Sarzyna pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Nowa Sarzyna do Płoty, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 4 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Nowa Sarzyna do Płoty i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Płoty odjeżdzą o 06:12, a ostatni o 20:12. Podróż trwa średnio 16 hours and 7 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Płoty w ciagu 14 hours and 29 minutes.