Wyszukaj połączenie kolejowe z Nowogród Bobrzański do Słomniki

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Słomniki

Szczegóły podróży

Czas podróży 11 h 21 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 05:50
Ostatni odjazd: 19:26
Odległość 381km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Nowogród Bobrzański do Słomniki na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Nowogród Bobrzański do Słomniki?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Nowogród Bobrzański a Słomniki oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Nowogród Bobrzański do Słomniki?

Pociągi z Nowogród Bobrzański do Słomniki


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Podróż między Nowogród Bobrzański oraz Słomniki jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Słomniki i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Słomniki odjeżdzają z Nowogród Bobrzański ze stacji Nowogród Bobrzański i przyjeżdźają na stację Słomniki.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Słomniki z Nowogród Bobrzański?

Jeśli chcesz pojechać do Słomniki z Nowogród Bobrzański pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Słomniki z Nowogród Bobrzański, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile zajmuje podróż z Nowogród Bobrzański do Słomniki i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Słomniki odjeżdzą o 05:12, a ostatni o 19:12. Podróż trwa średnio 10 hours and 29 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Słomniki w 8 hours and 35 minutes.