Wyszukaj połączenie kolejowe z Nowy Sącz do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Katowice

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 34 min
Połączenia dla każdego dnia 29
Pierwszy odjazd: 03:55
Ostatni odjazd: 18:46
Odległość 139km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Nowy Sącz do Katowice

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Nowy Sącz do Katowice?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Nowy Sącz - Katowice.

Ile kosztują bilety na pociąg z Nowy Sącz do Katowice?

Cena biletu Nowy Sącz - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 25,57 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Nowy Sącz do Katowice


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Podróż między Nowy Sącz oraz Katowice jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Katowice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Katowice odjeżdzają z Nowy Sącz i przyjeżdżają na stację Katowice Ligota.

Ile połączeń z Nowy Sącz do Katowice jest każdego dnia?

Dostępnych jest 29 połączeń kolejowych do Katowice z Nowy Sącz. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 28 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Nowy Sącz do Katowice, każdego dnia dostępnych jest 29 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 28 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Nowy Sącz do Katowice?

Podróż pociągiem do Katowice zabiera średnio 7 hours and 57 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 5 hours and 15 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 03:06, a ostatni wyjeżdża z Nowy Sącz o 18:06.