Wyszukaj połączenie kolejowe z Okonek do Tarnów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Tarnów

Szczegóły podróży

Czas podróży 11 h 4 min
Połączenia dla każdego dnia 14
Pierwszy odjazd: 06:45
Ostatni odjazd: 19:36
Odległość 484km

Najtańsze bilety na pociąg z Okonek do Tarnów na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Tarnów. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Okonek do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Okonek do Tarnów?

Aby dostać się do Tarnów pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Okonek do Tarnów?

Pociągi z Okonek do Tarnów


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Tarnów i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Tarnów odjeżdzają z Okonek i przyjeżdżają na stację Tarnów.

Ile połączeń z Okonek do Tarnów jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Tarnów z Okonek pociągiem, dziennie dostępnych jest 14 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Tarnów na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Tarnów z Okonek, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 14 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 14 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Tarnów?

Średnia długość podróży to 12 hours and 19 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Tarnów w ciągu 9 hours and 42 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Okonek o 06:12, a ostatni o 19:12.