Wyszukaj połączenie kolejowe z Olsztyn do Elbląg

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 3 h 25 min
Połączenia dla każdego dnia 10
Pierwszy odjazd: 04:43
Ostatni odjazd: 19:53
Odległość 82km

Tanie bilety na pociąg z Olsztyn do Elbląg na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Olsztyn do Elbląg w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Olsztyn do Elbląg?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Olsztyn a Elbląg.

Ile kosztują bilety na pociąg z Olsztyn do Elbląg?

Cena biletu Olsztyn - Elbląg dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej Więcej 14 zł14 zł18 zł

Pociągi z Olsztyn do Elbląg


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Elbląg i na jaką stację przyjedziesz?

Możesz pojechać pociągiem do Elbląg z Olsztyn Główny or Olsztyn Zachodni, który przyjeżdża na stację Elbląg.

Ile połączeń z Olsztyn do Elbląg jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Elbląg z Olsztyn pociągiem, dziennie dostępnych jest 10 połączeń. Zauważ, że trasy 3 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Elbląg na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Każdego dnia dostępnych jest 10 połączeń kolejowych z Olsztyn do Elbląg. Zauważ, że wśród nich jest 7 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 3 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Olsztyn do Elbląg i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 2 hours and 35 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Elbląg w ciągu 1 hour and 56 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Olsztyn o 04:10, a ostatni o 19:10.