Wyszukaj połączenie kolejowe z Olsztyn do Toruń

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Toruń

Szczegóły podróży

Czas podróży 3 h 30 min
Połączenia dla każdego dnia 46
Pierwszy odjazd: 05:23
Ostatni odjazd: 20:53
Odległość 152km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Olsztyn do Toruń

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Toruń. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Olsztyn do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Olsztyn do Toruń?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Olsztyn - Toruń.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Olsztyn do Toruń?

Pociągi z Olsztyn do Toruń


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Podróż między Olsztyn oraz Toruń jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie stacje obsługują trasę Olsztyn - Toruń?

Pociąg z Olsztyn odjeżdża ze stacji Olsztyn Zachodni or Olsztyn Główny i przyjeżdża na stację Toruń Wschodni.

Ile połączeń z Olsztyn do Toruń jest każdego dnia?

Dostępnych jest 46 połączeń kolejowych do Toruń z Olsztyn. Zauważ, że wśrod nich jest 20 połączeń bezpośrednich i 26 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 46 połączeń kolejowych z Olsztyn do Toruń. Zauważ, że wśród nich jest 26 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 20 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Olsztyn do Toruń i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 4 hours and 3 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Toruń w ciągu 1 hour and 45 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Olsztyn o 05:06, a ostatni o 20:06.