Wyszukaj połączenie kolejowe z Opole do Gliwice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Gliwice

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 18 zł
Czas podróży min
Połączenia dla każdego dnia 26
Pierwszy odjazd 04:31
Ostatni odjazd 21:37
Odległość 68 km

Tanie bilety na pociąg z Opole do Gliwice na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Opole do Gliwice?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Opole do Gliwice za 18 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Gliwice kosztują około 22,36 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Opole do Gliwice?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad, POLREGIO and PKP na trasie kolejowej Opole - Gliwice.

Pociągi z Opole do Gliwice

Ile zajmuje podróż z Opole do Gliwice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Gliwice w ciągu min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Opole o 04:31, a ostatni o 21:37.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Opole do Gliwice?

Możesz pojechać pociągiem do Gliwice z Opole Train Station, który przyjeżdża na stację Gliwice Train Station.

Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Ile połączeń z Opole do Gliwice jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 26 połączeń kolejowych do Gliwice z Opole. Zauważ, że wśrod nich jest 26 połączeń bezpośrednich i 0 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli podróżujesz z Opole do Gliwice, dostepnych jest 26 połączeń. Zauważ, że wszystkie 26 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.