Wyszukaj połączenie kolejowe z Opole do Rybnik

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 22,27 zł
Czas podróży 2 h 35 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 18:12
Ostatni odjazd 21:49
Odległość 77 km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Opole do Rybnik

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Opole do Rybnik?

Średnia cena biletów kolejowych z Opole do Rybnik to 34,56 zł. Możesz jednak znaleźć tańsze bilety, jeśli planujesz podróż z wyprzedzeniem lub jeśli możesz wybrać elastyczne daty: najtańsze bilety na pociąg z Opole do Rybnik kosztują około 22,27 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Opole do Rybnik?

Aby dostać się do Rybnik pociągiem, możesz polegać na Rozklad and PKP. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Pociągi z Opole do Rybnik

Ile zajmuje podróż z Opole do Rybnik i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Rybnik zabiera średnio 2 h 35 min, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 1 h 29 min. Pierwszy pociąg odjeżdża o 18:12, a ostatni wyjeżdża z Opole o 21:49.

Jakie stacje obsługują trasę Opole - Rybnik?

Pociągi do Rybnik odjeżdzają z Opole ze stacji Opole Train Station i przyjeżdźają na stację Rybnik Train Station.

Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Rybnik z Opole: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Rybnik z Opole pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 2 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rybnik na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Dziennie dostępnych jest 3 połączeń kolejowych na trasie do Rybnik z Opole.Zauważ, że jest wśród nich 2 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.