Wyszukaj połączenie kolejowe z Pabianice do Łódź

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 8,48 zł
Czas podróży min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd 02:51
Ostatni odjazd 21:39
Odległość 12 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Pabianice do Łódź na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Łódź. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Pabianice do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Pabianice do Łódź?

Rezerwując z wyprzedzeniem, możesz znaleźć tanie bilety na pociąg z Pabianice do Łódź za 8,48 zł. Bilety kolejowe na tej trasie mogą jednak kosztować około 13,42 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Pabianice do Łódź?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad and PKP na trasie kolejowej Pabianice - Łódź.

Pociągi z Pabianice do Łódź

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Pabianice do Łódź?

Z najszybszym połączeniem dotrzesz do Łódź w min, ale średnio zabiera to min.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Łódź?

Pociąg z Pabianice odjeżdża ze stacji Pabianice Train Station i przyjeżdża na stację Łódź - Widzew, Lódź - Fabryczna and Łódź - Kaliska.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Łódź z Pabianice: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Łódź z Pabianice pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Dziennie dostępnych jest 5 połączeń kolejowych na trasie do Łódź z Pabianice.Zauważ, że jest wśród nich 5 bezpośrednich i zero wymagających przesiadki. Nie będziesz więc musiał się przesiadać.