Wyszukaj połączenie kolejowe z Pabianice do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 41 zł
Czas podróży 3 h 29 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd 08:07
Ostatni odjazd 19:24
Odległość 130 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Pabianice do Warszawa na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Ile kosztują bilety na pociąg z Pabianice do Warszawa?

Jeśli masz możliwość wcześniejszej rezerwacji, prawdopodobnie znajdziesz tanie bilety kolejowe z Pabianice do Warszawa za 41 zł. Jeśli nie możesz rezerwować z wyprzedzeniem, bilety do Warszawa kosztują około 45,76 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Pabianice do Warszawa?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad and PKP, świadczącego usługi na trasie Pabianice - Warszawa.

Cena biletu - dla każdego dnia

Więcej Więcej 18,14 zł 9,07 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Pabianice do Warszawa

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Pabianice do Warszawa?

Średnia długość podróży to 3 h 29 min, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Warszawa w ciągu 1 h 55 min. Pierwszy pociąg odjeżdża z Pabianice o 08:07, a ostatni o 19:24.

Jakie stacje obsługują trasę Pabianice - Warszawa?

Pociągi do Warszawa odjeżdzają z Pabianice Train Station i przyjeżdżają na stację Warsaw - Zachodni.

Na krótkich dystansach, takich jak między Pabianice oraz Warszawa, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile połączeń z Pabianice do Warszawa jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Warszawa z Pabianice pociągiem, dziennie dostępnych jest 4 połączeń. Zauważ, że trasy są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jesśli chcesz przejechać do Warszawa z Pabianice, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 4 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.