Wyszukaj połączenie kolejowe z Pabianice do Zabrze

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Zabrze

Szczegóły podróży

Czas podróży 215417 h 28 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 02:15
Ostatni odjazd: 21:43
Odległość 154km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Pabianice do Zabrze

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Pabianice do Zabrze?

Aby dostać się do Zabrze pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety na pociąg z Pabianice do Zabrze?

Pociągi z Pabianice do Zabrze


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Pabianice do Zabrze?

Pociągi do Zabrze odjeżdzają z Pabianice i przyjeżdżają na stację Zabrze.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Zabrze z Pabianice?

Jeśli chcesz pojechać do Zabrze z Pabianice pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Pabianice do Zabrze, każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 5 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Zabrze?

Pierwszy pociąg do Zabrze odjeżdzą o 02:07, a ostatni o 21:07. Podróż trwa średnio 333331 hours and 23 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Zabrze w 4 hours and 26 minutes.