Wyszukaj połączenie kolejowe z Pakosławice do Miechów

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Miechów

Szczegóły podróży

Czas podróży 7 h 22 min
Połączenia dla każdego dnia 7
Pierwszy odjazd: 04:48
Ostatni odjazd: 21:13
Odległość 190km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Pakosławice do Miechów na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Pakosławice do Miechów?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Pakosławice - Miechów.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Pakosławice do Miechów?

Pociągi z Pakosławice do Miechów


Czasami możliwy jest zakup tańszego biletu przy wykorzystaniu ofert ogranczonych czasowo albo programów lojalnościowych dostępnych na stronie przewoźnika..

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Pakosławice do Miechów?

Pociągi do Miechów mogą odjeżdzać z Pakosławice i przyjeżdżać na stację Miechów.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Miechów z Pakosławice: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 7 połączeń kolejowych do Miechów z Pakosławice. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 7 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Pakosławice do Miechów, każdego dnia dostępnych jest 7 połączeń. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 7 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

O której odjeżdżają pociągi do Miechów i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Miechów odjeżdzą o 04:12, a ostatni o 21:12. Podróż trwa średnio 8 hours and 30 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Miechów w 5 hours and 16 minutes.