Wyszukaj połączenie kolejowe z Parczew do Olsztynek

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Olsztynek

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 3 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 05:04
Ostatni odjazd: 17:06
Odległość 279km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Parczew do Olsztynek

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Parczew do Olsztynek?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Parczew - Olsztynek.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Parczew do Olsztynek?

Pociągi z Parczew do Olsztynek


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Podróż między Parczew oraz Olsztynek jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie stacje obsługują trasę Parczew - Olsztynek?

Możesz pojechać pociągiem do Olsztynek z Parczew, który przyjeżdża na stację Olsztynek.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Olsztynek z Parczew?

Jeśli chcesz pojechać do Olsztynek z Parczew pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Parczew do Olsztynek, każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

O której odjeżdżają pociągi do Olsztynek i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Olsztynek odjeżdzą o 05:12, a ostatni o 17:12. Podróż trwa średnio 11 hours and 3 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Olsztynek w 7 hours and 30 minutes.