Wyszukaj połączenie kolejowe z Piotrków Trybunalski do Katowice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Katowice

Szczegóły podróży

Czas podróży 3 h 57 min
Połączenia dla każdego dnia 23
Pierwszy odjazd: 05:54
Ostatni odjazd: 20:38
Odległość 136km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Piotrków Trybunalski do Katowice na virail

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Pociągi z Piotrków Trybunalski do Katowice: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Piotrków Trybunalski - Katowice.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Piotrków Trybunalski do Katowice?

Pociągi z Piotrków Trybunalski do Katowice


Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Piotrków Trybunalski do Katowice?

Pociągi do Katowice mogą odjeżdzać z Piotrków Trybunalski i przyjeżdżać na stację Katowice Załęże or Katowice Ligota.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Katowice z Piotrków Trybunalski?

Dostępnych jest 23 połączeń kolejowych do Katowice z Piotrków Trybunalski. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 22 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Katowice na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Katowice z Piotrków Trybunalski, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 23 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 22 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 1 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Piotrków Trybunalski do Katowice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Średnia długość podróży to 6 hours and 56 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Katowice w ciągu 3 hours and 15 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Piotrków Trybunalski o 05:05, a ostatni o 20:05.