Wyszukaj połączenie kolejowe z Piotrków Trybunalski do Zabrze

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Zabrze

Szczegóły podróży

Czas podróży 3 h 48 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 01:46
Ostatni odjazd: 22:04
Odległość 136km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Piotrków Trybunalski do Zabrze na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od Piotrków TrybunalskiX do Zabrze. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Pociągi z Piotrków Trybunalski do Zabrze: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Piotrków Trybunalski a Zabrze oferowane przez Rozklad.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Piotrków Trybunalski do Zabrze?

Pociągi z Piotrków Trybunalski do Zabrze


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Na krótkich dystansach, takich jak między Piotrków Trybunalski oraz Zabrze, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Piotrków Trybunalski do Zabrze?

Pociągi do Zabrze mogą odjeżdzać z Piotrków Trybunalski i przyjeżdżać na stację Zabrze.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Zabrze z Piotrków Trybunalski?

Jeśli chcesz pojechać do Zabrze z Piotrków Trybunalski pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Zabrze na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Zabrze z Piotrków Trybunalski, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 5 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Zabrze?

Pierwszy pociąg do Zabrze odjeżdzą o 01:02, a ostatni o 22:02. Podróż trwa średnio 3 hours and 16 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Zabrze w 2 hours and 49 minutes.