Wyszukaj połączenie kolejowe z Pobiedziska do Czerniewice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Czerniewice

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 40 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd: 04:32
Ostatni odjazd: 23:19
Odległość 216km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Pobiedziska do Czerniewice

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Pobiedziska do Czerniewice?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Pobiedziska a Czerniewice oferowane przez Rozklad.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Pobiedziska do Czerniewice?

Pociągi z Pobiedziska do Czerniewice


Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Czerniewice?

Możesz pojechać pociągiem do Czerniewice z Pobiedziska, który przyjeżdża na stację Czerniewice.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Czerniewice z Pobiedziska?

Dostępnych jest 6 połączeń kolejowych do Czerniewice z Pobiedziska. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 6 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jesśli chcesz przejechać do Czerniewice z Pobiedziska, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 6 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 6 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

O której odjeżdżają pociągi do Czerniewice i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Czerniewice odjeżdzą o 04:11, a ostatni o 23:11. Podróż trwa średnio 5 hours and 35 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Czerniewice w ciagu 2 hours and 47 minutes.