Wyszukaj połączenie kolejowe z Poznań do Białystok

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Białystok

Szczegóły podróży

Czas podróży 9 h 18 min
Połączenia dla każdego dnia 60
Pierwszy odjazd: 02:33
Ostatni odjazd: 22:49
Odległość 427km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Poznań do Białystok

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od PoznańX do Białystok. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Poznań do Białystok?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Poznań - Białystok.

Ile kosztują bilety na pociąg z Poznań do Białystok?

Pociągi z Poznań do Białystok


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie stacje obsługują trasę Poznań - Białystok?

Pociągi do Białystok mogą odjeżdzać z Poznań Wschód i przyjeżdżać na stację Białystok Wiadukt.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Białystok z Poznań?

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Poznań do Białystok, każdego dnia dostępnych jest 52 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Jeśli podróżujesz z Poznań do Białystok, dostepnych jest 52 połączeń. Zauważ, że wszystkie 0 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Białystok?

Pierwszy pociąg do Białystok odjeżdzą o 04:07, a ostatni o 21:07. Podróż trwa średnio 10 hours and 15 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Białystok w ciagu 7 hours and 46 minutes.