Wyszukaj połączenie kolejowe z Poznań do Częstochowa

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 8 h 51 min
Połączenia dla każdego dnia 96
Pierwszy odjazd: 01:03
Ostatni odjazd: 23:18
Odległość 235km

Porównuj najlepsze ceny biletów z Poznań do Częstochowa

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od PoznańX do Częstochowa. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Poznań do Częstochowa?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Poznań a Częstochowa oferowane przez Rozklad.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Poznań do Częstochowa?

Pociągi z Poznań do Częstochowa


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Jakie stacje obsługują trasę Poznań - Częstochowa?

Pociągi do Częstochowa mogą odjeżdzać z Poznań Główny or Poznań Garbary i przyjeżdżać na stację Częstochowa Stradom.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Częstochowa z Poznań?

Jeśli chcesz pojechać do Częstochowa z Poznań pociągiem, dziennie dostępnych jest 96 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Częstochowa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Poznań do Częstochowa, każdego dnia dostępnych jest 96 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Poznań do Częstochowa?

Pierwszy pociąg do Częstochowa odjeżdzą o 01:06, a ostatni o 23:06. Podróż trwa średnio 7 hours and 39 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Częstochowa w 5 hours and 31 minutes.