Wyszukaj połączenie kolejowe z Poznań do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 53 min
Połączenia dla każdego dnia 88
Pierwszy odjazd: 03:05
Ostatni odjazd: 23:23
Odległość 244km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Poznań do Gdańsk

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Poznań do Gdańsk w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Pociągi z Poznań do Gdańsk: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Poznań - Gdańsk.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Poznań do Gdańsk?

Cena biletu Poznań - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł26 zł19 zł Więcej 26 zł19 zł26 zł

Pociągi z Poznań do Gdańsk


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Gdańsk i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Poznań odjeżdża ze stacji Poznań Garbary, Poznań Wschód or Poznań Główny i przyjeżdża na stację Gdańsk Oliwa, Gdańsk Wrzeszcz or Gdańsk Orunia.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gdańsk z Poznań?

Każdego dnia dostępnych jest 9 połączeń kolejowych z Poznań do Gdańsk. Zauważ, że wśród nich jest 0 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 11 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Jeśli podróżujesz z Poznań do Gdańsk, dostepnych jest 9 połączeń. Zauważ, że wszystkie 11 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.

O której odjeżdżają pociągi do Gdańsk i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 7 hours and 25 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Gdańsk w ciągu 3 hours and 57 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Poznań o 03:09, a ostatni o 22:09.