Wyszukaj połączenie kolejowe z Poznań do Gdańsk

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Gdańsk

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 53 min
Połączenia dla każdego dnia 88
Pierwszy odjazd: 03:05
Ostatni odjazd: 23:23
Odległość 244km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Poznań do Gdańsk

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Poznań do Gdańsk w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Pociągi z Poznań do Gdańsk: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Poznań - Gdańsk.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Poznań do Gdańsk?

Cena biletu Poznań - Gdańsk dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
51 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
43 zł Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Poznań do Gdańsk


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Gdańsk i na jaką stację przyjedziesz?

Pociąg z Poznań odjeżdża ze stacji Poznań Główny i przyjeżdża na stację Gdańsk Oliwa or Gdańsk Wrzeszcz.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gdańsk z Poznań?

Jeśli chcesz pojechać do Gdańsk z Poznań pociągiem, dziennie dostępnych jest 88 połączeń. Zauważ, że trasy 9 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 88 połączeń kolejowych z Poznań do Gdańsk. Zauważ, że wśród nich jest 79 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 9 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają pociągi do Gdańsk i ile trwa podróż?

Średnia długość podróży to 4 hours and 10 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Gdańsk w ciągu 3 hours and 46 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Poznań o 03:09, a ostatni o 19:09.