Wyszukaj połączenie kolejowe z Poznań do Gliwice

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 56 min
Połączenia dla każdego dnia 56
Pierwszy odjazd: 01:56
Ostatni odjazd: 23:19
Odległość 264km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Poznań do Gliwice na virail

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Gliwice. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Poznań do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Pociągi z Poznań do Gliwice: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Poznań a Gliwice oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Poznań do Gliwice?

Cena biletu Poznań - Gliwice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej 51 zł

Pociągi z Poznań do Gliwice


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Poznań do Gliwice?

Pociągi do Gliwice mogą odjeżdzać z Poznań Wschód i przyjeżdżać na stację Gliwice Kuźnica.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Gliwice z Poznań: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 56 połączeń kolejowych do Gliwice z Poznań. Zauważ, że wśrod nich jest 2 połączeń bezpośrednich i 52 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz podróżować do Gliwice z Poznań, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 56 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 52 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 2 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Poznań do Gliwice?

Pierwszy pociąg do Gliwice odjeżdzą o 05:03, a ostatni o 23:03. Podróż trwa średnio 7 hours and 21 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Gliwice w 5 hours and 18 minutes.