Wyszukaj połączenie kolejowe z Poznań do Katowice

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Katowice

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 53 min
Połączenia dla każdego dnia 80
Pierwszy odjazd: 01:03
Ostatni odjazd: 23:18
Odległość 280km

Tanie bilety na pociąg z Poznań do Katowice na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Poznań do Katowice?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Poznań - Katowice.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Poznań do Katowice?

Cena biletu Poznań - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
47 zł47 zł34 zł Więcej 45 zł Więcej Więcej
420 zł287 zł783 zł Więcej 471 zł Więcej Więcej
Więcej Więcej Więcej Więcej 103 zł Więcej Więcej

Pociągi z Poznań do Katowice


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Poznań do Katowice?

Pociągi do Katowice mogą odjeżdzać z Poznań Główny i przyjeżdżać na stację Katowice or Katowice Załęże.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Katowice z Poznań?

Dostępnych jest 18 połączeń kolejowych do Katowice z Poznań. Zauważ, że wśrod nich jest 9 połączeń bezpośrednich i 9 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Jeśli chcesz podróżować do Katowice z Poznań, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 18 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 9 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 9 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Poznań do Katowice?

Średnia długość podróży to 7 hours and 52 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Katowice w ciągu 4 hours and 42 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Poznań o 01:08, a ostatni o 22:08.