Wyszukaj połączenie kolejowe z Poznań do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 12 h 42 min
Połączenia dla każdego dnia 93
Pierwszy odjazd: 06:00
Ostatni odjazd: 22:57
Odległość 334km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Poznań do Kraków na virail

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Poznań do Kraków w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi jadą z Poznań do Kraków?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Poznań a Kraków oferowane przez Rozklad.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Poznań do Kraków?

Cena biletu Poznań - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
252 zł218 zł Więcej Więcej Więcej 47 zł30 zł
Więcej 191 zł Więcej 178 zł Więcej 1 227 zł406 zł
Więcej Więcej Więcej 43 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Poznań do Kraków


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Poznań oraz Kraków, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Z jakich stacji odjeżdżają pociągi do Kraków?

Pociągi do Kraków mogą odjeżdzać z Poznań Wschód i przyjeżdżać na stację Kraków Zabłocie or Kraków Łagiewniki.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Kraków z Poznań?

Jeśli chcesz pojechać do Kraków z Poznań pociągiem, dziennie dostępnych jest 19 połączeń. Zauważ, że trasy 8 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 19 połączeń kolejowych z Poznań do Kraków. Zauważ, że wśród nich jest 11 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 8 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

O której odjeżdżają pociągi do Kraków i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Kraków odjeżdzą o 07:07, a ostatni o 22:07. Podróż trwa średnio 248020 hours and 58 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kraków w ciagu 10 hours and 41 minutes.