Wyszukaj połączenie kolejowe z Poznań do Kraków

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Kraków
z 16,98 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 53 zł
Czas podróży 5 h 38 min
Połączenia dla każdego dnia 10
Pierwszy odjazd 06:39
Ostatni odjazd 23:05
Odległość 334 km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Poznań do Kraków na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od PoznańX do Kraków. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Poznań do Kraków?

Bilety na pociąg z Poznań do Kraków kosztują średnio 69,04 zł, ale jeśli rezerwujesz z wyprzedzeniem lub wybierasz mniej oblegane terminy, możesz znaleźć bilety cenie od 53 zł.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Poznań do Kraków?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, SBB and PKP, świadczącego usługi na trasie Poznań - Kraków.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
76,98 zł Więcej Więcej 74 zł Więcej 67,15 zł 67,15 zł
Więcej Więcej Więcej 47,62 zł Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Poznań do Kraków

Ile zajmuje podróż z Poznań do Kraków i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Kraków odjeżdzą o 02:05, a ostatni o 23:05. Podróż trwa średnio 5 h 48 min, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kraków w ciagu 4 h 41 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Poznań do Kraków?

Pociągi do Kraków mogą odjeżdzać z Poznan Glówny, Познань-Головний and Poznań Główny railway station i przyjeżdżać na stację Kraków Glówny and Kraków Główny.

Na krótkich dystansach, takich jak między Poznań oraz Kraków, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Kraków z Poznań: Ile jest dziennych połączeń?

Jeśli chcesz pojechać do Kraków z Poznań pociągiem, dziennie dostępnych jest 9.5 połączeń. Zauważ, że trasy 9.5 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Kraków na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli podróżujesz z Poznań do Kraków, dostepnych jest 9.5 połączeń. Zauważ, że wszystkie 9.5 połączenia są bezpośrednie. Nie ma połączeń z przesiadkami. Nie będziesz musiał się przesiadać.