Wyszukaj połączenie kolejowe z Poznań do Lublin

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Znajdź tanie bilety kolejowe do Lublin
z 17,42 zł

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 73,43 zł
Czas podróży 7 h 31 min
Połączenia dla każdego dnia 6
Pierwszy odjazd 01:55
Ostatni odjazd 22:58
Odległość 408 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Poznań do Lublin

Znalezienie idealnego połączenia kolejowego nigdy nie było prostsze: dzięki virail możesz porównać setki ofert naraz wpisując tylko datę wyjazdu. Poprzez flitry ceny i daty wyjazdu możesz ograniczyć liczbę wyników i znaleźć idealne rozwiązanie. Rezerwacja ma miejsce na stronie przewoźnika, na którą zostaniesz automatycznie przekierowany.

Ile kosztują bilety kolejowe przewoźników nisko kosztowych z Poznań do Lublin?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Poznań do Lublin za jedyne 73,43 zł, podczas gdy średnia cena to 114,05 zł.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Poznań do Lublin?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad and PKP, oferujący połączenia między Poznań a Lublin.

Cena biletu - dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
79 zł 79 zł Więcej Więcej 73,43 zł Więcej Więcej

Pociągi z Poznań do Lublin

Ile zajmuje podróż z Poznań do Lublin i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Lublin odjeżdzą o 19:00, a ostatni o 22:58. Podróż trwa średnio 7 h 41 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Lublin w 5 h 52 min.

Poprzez jakie stacje dojadę pociągiem z Poznań do Lublin?

Możesz pojechać pociągiem do Lublin z Poznań Główny and Poznań Główny railway station, który przyjeżdża na stację Lublin stacja kolejowa.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Ile połączeń z Poznań do Lublin jest dostępnych każdego dnia?

Dostępnych jest 6.5 połączeń kolejowych do Lublin z Poznań. Zauważ, że wśrod nich jest 1 połączeń bezpośrednich i 5.5 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Zalecamy wybór biletu bezpośredniego, jeśli nie chcesz się przesiadać.

Każdego dnia dostępnych jest 6.5 połączeń kolejowych z Poznań do Lublin. Zauważ, że wśród nich jest 5.5 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.