Wyszukaj połączenie kolejowe z Poznań do Wrocław

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

route.findCheapTickets_train

Szczegóły podróży

Czas podróży 5 h 10 min
Połączenia dla każdego dnia 188
Pierwszy odjazd: 01:57
Ostatni odjazd: 23:20
Odległość 145km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Poznań do Wrocław

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Wrocław. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Poznań do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Poznań do Wrocław?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Poznań - Wrocław.

Jaka jest cena najtańszego biletu na pociąg z Poznań do Wrocław?

Cena biletu Poznań - Wrocław dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
Więcej Więcej 15 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Poznań do Wrocław


Przy podróży na tak krótkim dystansie rozważ carpooling albo przejazd autobusem. Przy odrobinie szczęścia znajdziesz bardzo tanie oferty nawet, gdy rezerwujesz z niewielkim wyprzedzeniem.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Poznań do Wrocław?

Pociągi do Wrocław odjeżdzają z Poznań Główny or Poznań Wschód i przyjeżdżają na stację Wrocław Pawłowice or Wrocław Główny.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Wrocław z Poznań?

Jeśli chcesz pojechać do Wrocław z Poznań pociągiem, dziennie dostępnych jest 20 połączeń. Zauważ, że trasy 18 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 20 połączeń kolejowych z Poznań do Wrocław. Zauważ, że wśród nich jest 2 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 18 połączeń bezpośrednich. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

O której odjeżdżają pociągi do Wrocław i ile trwa podróż?

Pierwszy pociąg do Wrocław odjeżdzą o 01:07, a ostatni o 23:07. Podróż trwa średnio 5 hours and 44 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Wrocław w 2 hours and 41 minutes.