Wyszukaj połączenie kolejowe z Pruszków do Warszawa

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Warszawa

Szczegóły podróży

Czas podróży 329541 h 9 min
Połączenia dla każdego dnia 34
Pierwszy odjazd: 00:14
Ostatni odjazd: 23:33
Odległość 15km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Pruszków do Warszawa

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Pociągi z Pruszków do Warszawa: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Pruszków - Warszawa.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Pruszków do Warszawa?

Pociągi z Pruszków do Warszawa


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Pruszków do Warszawa?

Możesz pojechać pociągiem do Warszawa z Pruszków or Pruszków WKD, który przyjeżdża na stację Warszawa Ochota, Warszawa Ochota WKD or Warszawa Wschodnia.

Jeśli podróżujesz pociągiem z do Warszawa z Pruszków: Ile jest dziennych połączeń?

Dostępnych jest 34 połączeń kolejowych do Warszawa z Pruszków. Zauważ, że wśrod nich jest 19 połączeń bezpośrednich i 11 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Warszawa na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Każdego dnia dostępnych jest 34 połączeń kolejowych z Pruszków do Warszawa. Zauważ, że wśród nich jest 11 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 19 połączeń bezpośrednich. Wybór podróży z przesiadką jest czasem bardziej efektywny, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu w ostatniej chwili. Jeśli jednak Twoim priorytetem jest odbycie całej podróży w jednym pociągu, wybierz bilet bezpośredni.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Warszawa?

Pierwszy pociąg do Warszawa odjeżdzą o 00:10, a ostatni o 23:10. Podróż trwa średnio 122294 hours and 6 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Warszawa w 21 minutes.