Wyszukaj połączenie kolejowe z Przemyśl do Kraków

Te firmy już nam zaufały


Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 27 min
Połączenia dla każdego dnia 60
Pierwszy odjazd: 04:00
Ostatni odjazd: 22:04
Odległość 205km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Przemyśl do Kraków na virail

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od PrzemyślX do Kraków. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Pociągi z Przemyśl do Kraków: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail współpracuje z ponad 200 partnerami w Europie i na całym świecie, między innymi z Rozklad na trasie kolejowej Przemyśl - Kraków.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Przemyśl do Kraków?

Cena biletu Przemyśl - Kraków dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
19 zł30 zł Więcej Więcej 19 zł19 zł19 zł
Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej Więcej
Więcej 46 zł30 zł Więcej Więcej Więcej Więcej

Pociągi z Przemyśl do Kraków


Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie stacje obsługują trasę Przemyśl - Kraków?

Pociąg z Przemyśl odjeżdża ze stacji Przemyśl Zasanie or Przemyśl Główny i przyjeżdża na stację Kraków Płaszów, Kraków Zabłocie or Kraków Główny.

Ile połączeń z Przemyśl do Kraków jest każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Kraków z Przemyśl pociągiem, dziennie dostępnych jest 28 połączeń. Zauważ, że trasy 9 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Jeśli chcesz podróżować do Kraków z Przemyśl, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 28 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 14 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 9 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. W rezultacie wybór oferty z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją, chociaż podróż trwa dłużej. Zwłaszcza, kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i kiedy szukasz biletu na ostatnią chwilę. Jeśli jednak chcesz uniknąć przesiadek, wybierz bilet bezpośredni.

Ile zajmuje podróż z Przemyśl do Kraków i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Kraków odjeżdzą o 04:08, a ostatni o 22:08. Podróż trwa średnio 3 hours and 36 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Kraków w ciagu 2 hours and 55 minutes.