Wyszukaj połączenie kolejowe z Przemyśl do Rudnik nad Sanem

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Rudnik nad Sanem

Szczegóły podróży

Czas podróży 4 h 5 min
Połączenia dla każdego dnia 10
Pierwszy odjazd: 02:10
Ostatni odjazd: 18:46
Odległość 82km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Przemyśl do Rudnik nad Sanem

Virail sprawia, że każda podróż jest łatwiejsza: jedyne, co musisz zrobić to zaznaczyć datę podróży od PrzemyślX do Rudnik nad Sanem. Póżniej będziesz mógł wybrać idealną opcję na przejazd dzięki filtrowaniu i sortowaniu wyników według ceny i daty wyjazdu. Virail przekieruje Cię automatycznie na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokończyć rezerwację.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Przemyśl do Rudnik nad Sanem?

Wśród wszystkich partnerów virail, możesz też skorzystać z usług Rozklad, świadczącego usługi na trasie Przemyśl - Rudnik nad Sanem.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Przemyśl do Rudnik nad Sanem?

Pociągi z Przemyśl do Rudnik nad Sanem


Podróżując pociągiem, nigdy nie zapominaj o bilecie: pamiętaj, aby wydrukować go wcześniej albo, jeśli jest taka możliwość, ściągnij wersję na telefon.

Podróż między Przemyśl oraz Rudnik nad Sanem jest dośc krótka, dlatego rozważ carpooling albo autobus jako alternatywne środki transportu w niższej cenie i z podobnym czasem przejazdu.

Jakie stacje obsługują trasę Przemyśl - Rudnik nad Sanem?

Pociągi do Rudnik nad Sanem odjeżdzają z Przemyśl Główny or Przemyśl Zasanie i przyjeżdżają na stację Rudnik Nad Sanem.

Ile połączeń z Przemyśl do Rudnik nad Sanem jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rudnik nad Sanem z Przemyśl pociągiem, dziennie dostępnych jest 10 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jesśli chcesz przejechać do Rudnik nad Sanem z Przemyśl, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 10 połączeń kolejowych. Zauważ, że wśród tych połączeń jest 10 z co najmniej jedną przesiadką i zero połączeń bezpośrednich. Będziesz więc musiał wybrać inny pociąg.

Ile zajmuje podróż z Przemyśl do Rudnik nad Sanem i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Rudnik nad Sanem odjeżdzą o 02:11, a ostatni o 18:11. Podróż trwa średnio 3 hours and 24 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Rudnik nad Sanem w ciagu 1 hour and 43 minutes.