Wyszukaj połączenie kolejowe z Puławy do Rudnik nad Sanem

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w Rudnik nad Sanem

Szczegóły podróży

Czas podróży 6 h 58 min
Połączenia dla każdego dnia 5
Pierwszy odjazd: 06:56
Ostatni odjazd: 19:38
Odległość 110km

Tanie bilety na pociąg z Puławy do Rudnik nad Sanem na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Pociągi z Puławy do Rudnik nad Sanem: z którymi przewoźnikami możesz pojechać?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Puławy a Rudnik nad Sanem oferowane przez Rozklad.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Puławy do Rudnik nad Sanem?

Pociągi z Puławy do Rudnik nad Sanem


Jeśli się przesiadasz, upewnij się, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przejść z jednego peronu na drugi i zawsze weź pod uwagę, że pierwszy pociąg może mieć opóźnienie.

Na krótkich dystansach, takich jak między Puławy oraz Rudnik nad Sanem, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Jakie stacje obsługują trasę Puławy - Rudnik nad Sanem?

Pociągi do Rudnik nad Sanem odjeżdzają z Puławy ze stacji Puławy i przyjeżdźają na stację Rudnik N. Sanem.

Ile połączeń z Puławy do Rudnik nad Sanem jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Rudnik nad Sanem z Puławy pociągiem, dziennie dostępnych jest 5 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Rudnik nad Sanem na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Rudnik nad Sanem z Puławy, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 5 połączeń kolejowych. Zauważ, że wszystkie 5 połączenia wymagają przesiadki. Będziesz więc musiał zmienić pociąg.

Ile czasu zajmuje podróż pociagiem do Rudnik nad Sanem?

Średnia długość podróży to 7 hours and 56 minutes, ale najszybsze połączenia zabiorą cię do Rudnik nad Sanem w ciągu 3 hours and 6 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża z Puławy o 06:12, a ostatni o 19:12.