Wyszukaj połączenie kolejowe z Rybnik do Gliwice

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Najlepsza cena 14,85 zł
Czas podróży 3 h 16 min
Połączenia dla każdego dnia 3
Pierwszy odjazd 04:23
Ostatni odjazd 18:56
Odległość 24 km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Rybnik do Gliwice

Virail w magiczny spsób znajdzie dla Ciebie tanie bilety do Gliwice. Wystarczy, że wpiszesz daty podróży i ustawisz filtry dotyczące daty wyjazdu i ceny zgodnie z własnymi preferencjami. Kiedy już wybierzesz najlepszą opcję przejazdu pociągiem z Rybnik do Y, virail automatycznie przekieruje Cię na stronę przewoźnika, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Rybnik do Gliwice?

Rezerwując bilety z wyprzedzeniem naprawdę możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy: możesz zdobyć tańsza bilety z Rybnik do Gliwice za jedyne 14,85 zł, podczas gdy średnia cena to 33,83 zł.

Którzy przewoźnicy kolejowi zabiorą Cię z Rybnik do Gliwice?

Virail znajduje oferty wielu przewoźników kolejowych w Europie i reszcie świata. Pokazuje na przykład możliwe połączenia kolejowe między Rybnik a Gliwice oferowane przez Rozklad and PKP.

Pociągi z Rybnik do Gliwice

Kiedy odjeżdża pierwszy i ostatni pociąg z Rybnik do Gliwice?

Pierwszy pociąg do Gliwice odjeżdzą o 04:23, a ostatni o 18:56. Podróż trwa średnio 3 h 16 min, ale najszybsze połączenia zabiorą Cię do Gliwice w min.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Rybnik do Gliwice?

Możesz pojechać pociągiem do Gliwice z Rybnik Train Station, który przyjeżdża na stację Gliwice Train Station.

Na krótkich dystansach, takich jak między Rybnik oraz Gliwice, autobusy i carpooling są, dzięki swojej niskiej cenie, dobrą alternatywą dla pociągów. Autobusy umożliwiają również dojazd do mniejszych miejscowości, w których nie ma stacji kolejowej.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Gliwice z Rybnik?

Jeśli chcesz pojechać do Gliwice z Rybnik pociągiem, dziennie dostępnych jest 3 połączeń. Zauważ, że trasy 1 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Wybierz jednak bilet bezpośredni, jeśli wolisz zostać w tym samym pociągu i uniknąć przesiadek.

Każdego dnia dostępnych jest 3 połączeń kolejowych z Rybnik do Gliwice. Zauważ, że wśród nich jest 2 tras z co najmniej jedną przesiadką i jedynie 1 połączeń bezpośrednich. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.