Wyszukaj połączenie kolejowe z Rybnik do Katowice

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż

Szczegóły podróży

Czas podróży 1 h 32 min
Połączenia dla każdego dnia 19
Pierwszy odjazd: 04:26
Ostatni odjazd: 22:33
Odległość 39km

Virail znajduje najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Rybnik do Katowice

Z virail możesz porównać ceny pociągów z Rybnik do Katowice w mgnieniu oka. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać datę wyjazdu i, jeśli chcesz, posortować i pofiltrować wyniki po cenie i czasie przejazdu. Aby zarezerwować idealną podróż, virail przekieruje Cię bezpośrednio do strony przewoźnika w celu zapewnienia całkowicie bezpiecznego zakupu.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Rybnik do Katowice?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Rybnik a Katowice.

Jaka jest cena biletu na pociąg z Rybnik do Katowice?

Cena biletu Rybnik - Katowice dla każdego dnia

Dzisiaj Jutro Za 2 dni Za 3 dni Za 4 dni Za 5 dni Za 6 dni
6 zł Więcej Więcej Więcej 4 zł11 zł6 zł

Pociągi z Rybnik do Katowice


Przy krótkich dystansach autobusy i carpooling są dobrą alternatywą dla pociągów, zwłaszcza kiedy masz ograniczony budżet.

Na jakich stacjach możesz wsiąść w pociąg do Katowice i na jaką stację przyjedziesz?

Pociągi do Katowice odjeżdzają z Rybnik i przyjeżdżają na stację Katowice Załęże, Katowice Brynów or Katowice.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Katowice z Rybnik?

Jeśli chcesz pojechać do Katowice z Rybnik pociągiem, dziennie dostępnych jest 10 połączeń. Zauważ, że trasy 7 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór połączenia z przesiadką jest czasami najbardziej efektywną opcją. Zwłaszcza jeśli jeśli jest niewiele połączeń przy kupnie biletu w ostatniej chwili, nawet jeśli podróż jest dłuższa.

Jeśli chcesz podróżować do Katowice z Rybnik, pamiętaj, że dostępnych jest jedynie 10 połączeń kolejowych dziennie. Wśrod nich jest 1 połączeń z co najmniej jedną przesiadką oraz 7 połączeń bezpośrednich. Dlatego czasami wybór połączenia z przesiadkami jest bardziej efektywny kiedy dostępnych jest niewiele połączeń i rezerwujesz bilet w ostatniej chwili, pomimo tego, że podróż jest dłuższa. Zwróć uwagę, że nawet jeśli podróż jest dłuższa, bilet z jedną przesiadką jest czasem bardziej efektywny, zwłaszcza jeśli dostępnych jest niewiele połączeń i jeśli szukasz biletu w ostatniej chwili. Jesli wolisz nie przesiadać się, gorąco zalecamy wybór biletu bezpośredniego.

Ile zajmuje podróż z Rybnik do Katowice i kiedy odjeżdżają pociągi?

Podróż pociągiem do Katowice zabiera średnio 1 hour and 55 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 47 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:06, a ostatni wyjeżdża z Rybnik o 22:06.