Wyszukaj połączenie kolejowe z Rydzyna do Granowo

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 2 h 56 min
Połączenia dla każdego dnia 4
Pierwszy odjazd: 04:14
Ostatni odjazd: 22:01
Odległość 49km

Najlepsze oferty przejazdów kolejowych z Rydzyna do Granowo na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewoźnicy obsługują trasę z Rydzyna do Granowo?

Aby dostać się do Granowo pociągiem, możesz polegać na Rozklad. To tylko jeden z wielu naszych przewożników.

Ile kosztują bilety na pociąg z Rydzyna do Granowo?

Pociągi z Rydzyna do Granowo


Jeśli daty Twojej podróży są elastyczne, możesz zdobyć tańsze bilety kolejowe, jeśli podróżujesz w dni powszechnie i poza sezonem.

Jeśli rozkład kolejowy nie odpowiada Twojemu budżetowi lub planowi wyjazdu, alternatywą czasową albo cenową mogą być autobusy albo carpooling. Nie zmienią one znacząco czasu Twojej podróży.

Jakie są stacje początkowe i końcowe na trasie z Rydzyna do Granowo?

Możesz pojechać pociągiem do Granowo z Rydzyna, który przyjeżdża na stację Granowo Nowotomyskie.

Ile jest codziennych połączeń kolejowych do Granowo z Rydzyna?

Dostępnych jest 4 połączeń kolejowych do Granowo z Rydzyna. Zauważ, że wśrod nich jest 0 połączeń bezpośrednich i 4 połączeń z co najmniej jedną przesiadką. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Granowo na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

Jeśli chcesz przejechać pociągiem z Rydzyna do Granowo, każdego dnia dostępnych jest 4 połączeń. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

O której odjeżdżają pociągi do Granowo i ile trwa podróż?

Podróż pociągiem do Granowo zabiera średnio 4 hours and 7 minutes, ale dzięki najszybszemu połączeniu na miejsce dotrzesz w 2 hours and 38 minutes. Pierwszy pociąg odjeżdża o 04:10, a ostatni wyjeżdża z Rydzyna o 22:10.