Wyszukaj połączenie kolejowe z Rzeszów do Żary

Te firmy już nam zaufały

Wyszukaj najtańszy bilet na Twoją podróż


Znajdź samochód tani do wynajęcia w

Szczegóły podróży

Czas podróży 10 h 34 min
Połączenia dla każdego dnia 11
Pierwszy odjazd: 03:24
Ostatni odjazd: 20:01
Odległość 513km

Najtańsze bilety na pociąg z Rzeszów do Żary na virail

Jeśli szukasz najłatwiejszego sposobu na znalezienie najlepszej ceny przejazdu pociągiem, virail jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że wybierzesz datę, a virail pokaże Ci wszystkie połączenia oferowane przez naszych partnerów: dzieki filtrowaniu wyników znajdziesz rozwiązanie idealne dla Twojego budżetu i planu podróży. Virail przekieruje Cię na stronę przewoźnika w celu zapewnienia prostej i bezpiecznej rezerwacji.

Którzy przewożnicy kolejowi oferują połączenia z Rzeszów do Żary?

Jednym z naszych partnerów jest Rozklad, oferujący połączenia między Rzeszów a Żary.

Ile kosztuje najtańszy bilet na pociąg z Rzeszów do Żary?

Pociągi z Rzeszów do Żary


Pamiętaj, żeby kupić jedzenie i napoje, jeśli ich potrzebujesz: nie na każdej stacji kolejowej znajdziesz sklep, a jedzenie w pociągu nie zawsze jest dostępne i bywa bardzo drogie.

Przy stosunkowo długich podróżach, takich jak ta między Rzeszów a Żary, możesz także rozważyć pociąg szybkobieżny lub lot samolotem, aby skrócić czas podróży.

Jakie stacje obsługują trasę Rzeszów - Żary?

Pociągi do Żary odjeżdzają z Rzeszów Załęże or Rzeszów Główny i przyjeżdżają na stację Żary.

Ile połączeń z Rzeszów do Żary jest dostępnych każdego dnia?

Jeśli chcesz pojechać do Żary z Rzeszów pociągiem, dziennie dostępnych jest 11 połączeń. Zauważ, że trasy 0 są bezpośrednie, natomiast trasy CVCC wymagają jednej lub więcej przesiadek. Stąd, jeśli nie chcesz się przesiadać, polecamy wybrać opcję z połączeniem bezpośrednim. Mimo tego, wybór biletu z przesiadką może być bardzej skuteczny, jeśli chcesz dotrzeć do Żary na ostatnią chwilę, zwłaszcza jeśli jest zbyt mało połączeń chociaż podróż będzie dłuższa.

,

Jesśli chcesz przejechać do Żary z Rzeszów, zauważ, że każdego dnia dostępnych jest 11 połączeń kolejowych. Zauwaź, że każde z tych połączeń wymaga co najmniej jednej przesiadki. Nie zostaniesz więc w jednym pociągu przez całą podróż.

Ile zajmuje podróż z Rzeszów do Żary i kiedy odjeżdżają pociągi?

Pierwszy pociąg do Żary odjeżdzą o 03:11, a ostatni o 20:11. Podróż trwa średnio 13 hours and 37 minutes, ale z najszybszym połączeniem dotrzesz do Żary w ciagu 9 hours and 13 minutes.